Nachmelené akce

V průběhu roku vyrážíme na různá místa, kde můžete Nachmelené ochutnat. Sepsali jsme pro vás seznam všech míst, kde jsme byli a kam se ještě chystáme. (Seznam budeme průběžně doplňovat.)

Nejbližší akce

Akce 2020

Už teď na nich pracujeme.
Vše se včas dozvíte.

Všechny Nachmelené akce

23.–24. 8.

VINIUM Velké Pavlovice

Vinohraní 2019

Vinohraní je hudební festival, který se odehrává přímo v areálu našeho vinařství VINIUM Velké pavlovice, takže o skvělou atmosféru a spousty vína nebude nouze. Můžete se těšit na skvělé skupiny – Čechomor, Horkýže Slíže, Traktor, Křídla, ReflexyWaťák!

V pátek 23. 8. pro vás bude připraveno divadelní představení Dívčí válka a v sobotu 24. 8. festival Vinohraní plný skvělé hudby.

Více informací najdete tady.

6. 7.

Velké Pavlovice

Víno v oranžovém aneb Noční otevřené sklepy

Přijďte si užít tu pravou atmosféru nočních otevřených sklepů ve Velkých Pavlovicích. U nás ve VINIUM můžete ochutnat dobrá vínečka a také Nachmelené!

Více informací o otevřených sklepech najdete na stránkách spolku Víno z Velkých Pavlovic.

30. 5. – 2. 6.

Plzeň

Metalfest Plzeň

Metalfest je naše srdcovka, tady to totiž všechno začalo. Když jsme v roce 2017 přišli s Nachmeleným v sudu, právě na Metalfestu jsme vám ho poprvé dávali ochutnat. Vy jste si Nachmelené tak zamilovali a my měli jasno, že chceme Nachmelené v lahvičkách, ať si na něm může pochutnat každý kdekoliv po republice. Přijďte za námi na Metalfest i letos, Nachmeleného bude dost!

Více info na metalfest.cz

28.–30. 5.

Praha

Wine Prague

Chystáš se na Wine Prague, veletrh plný dobrého vína? Tak se zastav i na stánku VINIUM, kde ti dáme ochutnat naše skvělé Nachmelené. A jestli ti zachutná, můžeš ho odebírat k sobě restaurace nebo kavárny.

Více info na wineprague.com

18. 5.

Praha

Fashion Arena Praha

16.–18. 5.

Brno

Slavnosti piva (Brněnská riviéra)

S Nachmeleným se můžete potkat taky na Slavnostech piva v Brně na Riviéře. Je to skvělá příležitost k ochutnání Nachmeleného Chardonnay s jemnými tóny chmele a sladu. Budeme tam všechny tři dny, tak určitě přijďte.

4. 5.

Velké Pavlovice

Májové otevřené sklepy Velké Pavlovice

Na Májové otevřené sklepy jsme se dlouho těšili, na akci je totiž vždy úplně skvělá atmosféra. Jsme moc rádi, že je Vás vždycky tolik. Na ochutnání u nás ve sklepě bylo jak skvělé víno, tak i naše Nachmelené, které jste si zamilovali.

1. 5.

Praha

Dermacol Love Day

Na prvního Máje jsme se s Vámi potkali v pražské Grébovce, kde jste nás naprosto vyprodali! Nachmelené Vám chutnalo tak moc, že jsme ani nestačili zásobovat stánek. Tady jsme taky ve větším poprvé představili naše Nachmelené, takže na tuto akci budeme dlouho s láskou vzpomínat.

18+  |  Tento výrobek obsahuje alkohol a je prodejný od 18 let.