Skip to main content

Nachmelené akce

V průběhu roku vyrážíme na různá místa, kde můžete Nachmelené ochutnat. Sepsali jsme pro vás seznam všech míst, kde jsme byli a kam se ještě chystáme. (Seznam budeme průběžně doplňovat.)

Letos to s akcemi bohužel moc dobře nevypadá, ale přece kvůli tomu nebudeme smutní. Můžete za námi přijet do Velkých Pavlovic a dát si Nachmelené u nás ve vinotéce.

Nejbližší akce

Akce 2021

Aj aj aj, letos to s těmi akcemi nevypadá moc dobře.

Všechny Nachmelené akce v roce 2020

Jakmile budou akce povoleny, zveřejníme všechny, kterých se zúčastníme.

Budeme ale moc rádi, když se přijedeš podívat na jižní Moravu za námi a ochutnáš Nachmelené přímo v naší vinotéce ve VINIUM Velké Pavlovice.

 

Nebo se podívej, kde všude můžeš Nachmelené koupit a udělej si krásné chvilky v pohodlí domova. Tak na zdraví!

Vinotéka VINIUM ve Velkých Pavlovicích

2. 5.

Velké Pavlovice

Májové otevřené sklepy Velké Pavlovice

Na Májové otevřené sklepy jsme se dlouho těšili, na akci je totiž vždy úplně skvělá atmosféra. Jsme moc rádi, že je vás vždycky tolik. Na ochutnání u nás ve sklepě bylo jak skvělé víno, tak i naše Nachmelené, které jste si zamilovali.

12.–13. 5.

Praha

Wine Prague

Chystáš se na Wine Prague, veletrh plný dobrého vína? Tak se zastav i na stánku VINIUM, kde ti dáme ochutnat naše skvělé Nachmelené. A jestli ti zachutná, můžeš ho odebírat k sobě restaurace nebo kavárny.

Více info na wineprague.com

5. – 7. 6.

Plzeň

Metalfest Plzeň

Metalfest je naše srdcovka, tady to totiž všechno začalo. Když jsme v roce 2017 přišli s Nachmeleným v sudu, právě na Metalfestu jsme vám ho poprvé dávali ochutnat. Vy jste si Nachmelené tak zamilovali a my měli jasno, že chceme Nachmelené v lahvičkách, ať si na něm může pochutnat každý kdekoliv po republice. Přijďte za námi na Metalfest i letos, Nachmeleného bude dost!

Více info na metalfest.cz

4. 7.

Velké Pavlovice

Víno v oranžovém aneb Noční otevřené sklepy

Přijďte si užít tu pravou atmosféru nočních otevřených sklepů ve Velkých Pavlovicích. U nás ve VINIUM můžete ochutnat dobrá vínečka a také Nachmelené!

Více informací o otevřených sklepech najdete na stránkách spolku Víno z Velkých Pavlovic.

9. – 12. 7.

Vizovice

Masters of Rock

Přijďte za námi na rockový festival Masters of Rock. Jde o jeden z prvních festivalů, kde jsme naše Nachmelené představili světu.

Více info na mastersofrock.cz

29. 8.

VINIUM Velké Pavlovice

Vinohraní 2020

Vinohraní je hudební festival, který se odehrává přímo v areálu našeho vinařství VINIUM Velké pavlovice, takže o skvělou atmosféru a spousty vína nebude nouze. Seznam kapel bude zveřejněn na jaře 2020.

14. 11.

VINIUM Velké Pavlovice

Svatomartinské otevřené sklepy

Přijďte si užít tu pravou atmosféru Svatomartinských otevřených sklepů ve Velkých Pavlovicích. U nás ve VINIUM můžete ochutnat dobrá vínečka a také Nachmelené!

Více informací o otevřených sklepech najdete na stránkách spolku Víno z Velkých Pavlovic.

18+  |  Tento výrobek obsahuje alkohol a je prodejný od 18 let.