Skip to main content

Časté dotazy o Nachmeleném

Narazil jsi na Nachmelené a je něco, co tě zajímá? Zkus se podívat na časté dotazy, které nám chodí. Možná tam najdeš odpověď.

Co je to Nachmelené?

Nachmelené je nápoj spojující svěží chuť vína s jemně hořkými tóny chmele a medovou dochutí sladu Pale Ale. Jde o alkoholický nápoj s nižším obsahem alkoholu, který si určitě zamiluješ.

Zjisti o Nachmeleném víc.

Kolik má Nachmelené alkoholu?

Nachmelené má 6 % alkoholu. Patří do kategorie výrobků „ostatní alkoholický nápoj.“

Kde můžu Nachmelené ochutnat?

Během léta s Nachmeleným jezdíme na různé akce. Letos to bohužel s akcemi moc dobře nevypadá, ale smutní být nemusíme. Můžeš za námi přijet do vinotéky VINIUM ve Velkých Pavlovicích, kde můžeš ochutnat jak Nachmelené, tak víno z našeho vinařství.

Kde můžu Nachmelené koupit?

Nachmelené koupíš v prodejnách Globus, Tesco, Kaufland, Makro, v Hypermarketu Albertve vybraných Supermarketech Albert. Taky na Rohlik.cz, Košík.czPivotéka.cz.

V květnu a srpnu máme akci i v Penny a Bille, takže pak můžeš hledat Nachmelené i tam.

Dále pak Nachmelené koupíš v dalších prodejnách, které najdeš zaznačené v naší Nachmelené mapce.

Povídej se na celý přehled míst, kde koupit Nachmelené.

Kde je v obchodech Nachmelené vystavené?

Nachmelené najdeš vystavené poblíž vín v regálu s ostatními míchanými nápoji.

Kdo Nachmelené vyrábí?

Nachmelené patří do rodiny výrobků vinařství VINIUM Velké Pavlovice. Přímo ve VINIUM jsme dali hlavy dohromady a přišli jsme se svěží kombinací vína a chmele. Chtěli jsme přijít s osvěžujícím nápojem, který nebude mít tolik alkoholu a zároveň nebude moc sladký, aby nezalepil pusu. No a Nachmelené bylo na světě.

Přečti si celý příběh vzniku Nachmeleného.

Obsahuje Nachmelené lepek?

Neobsahuje. Nachmelené obsahuje pouze velmi malé množství sladového výtažku. Můžeme tedy použít označení bez lepku. Jestli máš bezlepkovou dietu, nemusíš se bát si Nachmelené dát.

Kolik má Nachmelené kalorií?

Energetická hodnota Nachmeleného je 75 kJ / 18 kcal na 100 ml nápoje. Podívejte se na taky na celkové výživové údaje Nachmeleného.

Chci Nachmelené do svého podniku, co mám dělat?

Je to jednoduché, stačí nám napsat přes kontaktní formulář nebo na email nachmelene@vinium.cz, nezapomeň napsat i adresu, kde podnik máš. Ozve se ti náš obchoďák pro danou lokalitu a spolu už vše vyřešíte.

Líbí se mi Nachmelený odznáček a otvírák, kde ho můžu sehnat?

Kvůli tomu, že letos asi moc akcí nebude, máme odznáčky a otvíráčky jen v naší vinotéce ve VINIUM ve Velkých Pavlovicích. Během léta ale plánujeme na našem Instagramu různé soutěže a k výhrám je budeme určitě dávat.

Ale jestli ti to nedá spát a odznáček nebo otvírák chceš a nemáš cestu kolem Velkých Pavlovic, můžeš nám napsat přes kontaktní formulář, rádi ti ho pošleme.

Líbí se mi vaše dárková dřevěná bedýnka, kde ji můžu sehnat?

Jsme moc rádi, že se ti bedýnka líbí. Nachmelené spolu s dárkovou bedýnkou můžeš už brzy koupit přes náš e-shop VINIUM Velké Pavlovice.

Nenašel jsi odpověď? Napiš nám přes kontaktní formulář a my ti moc rádi odpovíme 🙂

18+  |  Tento výrobek obsahuje alkohol a je prodejný od 18 let.